W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.

SUN & More

 

Biało na czarnym

Kim jesteśmy ?

O nas

LUDZIOM, KTÓRZY NAM ZAUFALI POWTARZAMY:
„TRZYMAJCIE SIĘ BLISKO SIEBIE”

Partnerzy

I WIELU INNYCH...

2011/2012 Rok poszukiwań
Na początku było biuro podróży - efekt połączenia naszych wspólnych zainteresowań i doświadczeń z zakresu sportu i turystyki. Jak miało się okazać w następnych latach, był to jedynie wstęp do rozpoczęcia poszukiwań tego jedynego i upragnionego miejsca na rynku usług. Dzięki determinacji i zaangażowaniu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów korzystających z szerokiej oferty organizowanych przez nas obozów, kolonii, wycieczek czy wyjazdów narciarskich.
więc chcieliśmy więcej... .

2012/2013 Rok nowych doświadczeń
Nieodłącznym elementem rozwoju jest ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki. Nie inaczej było z nami. Postanowiliśmy poszerzyć zakresie naszych działań podejmując współpracę z klientami grupowymi, skupiając się głównie na instytucjach działających w sferze pomocy osobom społecznie wykluczonym. Dzięki doświadczeniu zdobytym w trakcie organizacji kolonii i obozów, połączonym z kadrą profesjonalnych szkoleniowców, byliśmy w stanie w przyjazny sposób uczyć i motywować do działania tych najbardziej potrzebujących. Ta mieszanka okazała się cenionym produktem, poszukiwanym przez klientów.
więc chcieliśmy więcej... .

2013/2014 Rok nowych możliwości
Branża szkoleń nabrała rozpędu, a my razem z nią. Pokłady mnożących się możliwości wyznaczały tempo naszego rozwoju. Wraz z klientami podczas wielu wizyt studyjnych i szkoleniowych w kraju i za granicą, poszerzaliśmy kompetencje oraz obcowaliśmy z innowacyjnymi rozwiązaniami kształtującymi zmiany w gospodarce i sektorze publicznym.
więc chcieliśmy więcej... .

2014/2015 Rok nowych umiejętności
Moc doświadczeń i ogrom wiedzy zdobyty w poprzednich latach zaowocowały zupełnie nową grupą odbiorców, dla których przygotowywaliśmy staże, praktyki, wizyty zawodoznawcze i programy wsparcia młodych w rozwoju kariery. Byliśmy szczęśliwi mogąc dzielić się kompetencjami w zakresie kompleksowej organizacji przedsięwzięć, co zachęcało klientów do korzystania z naszych usług. Mogliśmy zaoferować więcej, niż inni.
więc chcieliśmy więcej... .

2015/2016 Rok nowych wrażeń
Powiadają, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Sprawdziło się to także w naszym przypadku. Nowe kierunki, nowe miejsca i poznani ludzie inspirowali nas do działania na jeszcze większą skalę. Zaangażowaliśmy się w akcje promujące szczytne idee zgodne z naszymi przekonaniami. Dzięki temu mogliśmy osiągnąć imponujące rezultaty w przeprowadzonych kampaniach społecznych, promocyjnych i konkursach edukacyjnych. Nie da się opisać satysfakcji płynącej z wpływania na sposób myślenia ludzi na temat ochrony środowiska czy uświadamiania korzyści społecznych płynących z unijnych dotacji. Organizując festyny i koncerty dbaliśmy również o rozrywkę i integrację mieszkańców lokalnych społeczności.
więc chcieliśmy więcej... .

2016/2017 Rok eksploracji świata
Szósty rok działalności w branży ośmielił nas do poszukiwania kolejnych wyzwań. W trakcie jego trwania zostawiliśmy swój ślad w tak egzotycznych miejscach jak Dubaj, Arabia Saudyjska, Chiny, Iran czy Azerbejdżan. Zetknięcie z taką mnogością kultur i zadań rozbudziło w nas nowe, nieodkryte do tej pory, pokłady kreatywności i energii do realizacji nawet najśmielszych pomysłów. Dzięki temu czas ten obfitował w owocne spotkania B2B, wizyty studyjne, targi i warsztaty wyjazdowe. Wkładając w nie całą naszą wiedzę, doświadczenie i energię osiągnęliśmy to, co najważniejsze: zadowolenie Klientów i uczestników wydarzeń.

Nadal chcemy więcej... .